מעורבות הורים ופעילות קהילתית

מעורבות הורים בשיח

מכינים תחפושות להצגהמכינים תחפושות להצגה
מכינים תחפושות להצגה
 
הורי שיח מוזמנים להיות מעורבים: לבקר, להשתתף, לקחת חלק ביוזמה או בעזרה, בזמן שיח או בפעילויות אחר הצהרים. כל מעורבות כזו מתקבלת בברכה. יחד עם זאת שיח אינו בית ספר של הורים ואנשי הצוות אינם שליחים של ההורים. הם פועלים על פי דרכם והבנתם החינוכית ומחויבותם היא לילד. יחסים נכונים בין הורים לצוות חיוניים לעבודה תקינה וזורמת.

אנשי הצוות אינם עושי דברם של ההורים אבל תמיד יש מקום לשיחה ודיאלוג. לא במטרה לשכנע אלא במטרה להבהיר. בסופו של דבר אחריותו של איש הצוות לפעול תמיד לפי האני מאמין שלו. הוא מתווה הדרך של עצמו והוא האחראי לאופן בו הוא מוביל, מנהיג ומחנך. הוא צריך להקשיב להורה אבל לפעול מתוך אחריות. לכן חשובות קבוצות הלמידה עם ההורים. זהו מקום להפריה הדדית שמאפשרת לאיש הצוות להעמיק את הבנת האחריות האישית שלו.

אספות הורים

מתקיימות פעמיים בשנה, לפני תחילת השנה, ולקראת סוף השנה. אספות אלה חשובות. זו הזדמנות לצוות לספר על מה שהוא עושה ולהורים לשתף בהתלבטויותיהם רעיונותיהם ושאלותיהם.

מפגשי הורים אישיים

מפגשי הורים אישיים (צוות עם הורים) מתקיימים בתחילת, אמצע, וסוף השנה. הורים יכולים לבקש פגישות אישיות נוספות לאורך השנה על פי הצורך.

אירועים קהילתיים

טיולים, חגים, תערוכות, אירועים ופעילות אחר צהרים הורים וילדים יחדיו כחלק מן השהייה בצוותא ובמידת הרצון של כולם. בשגרת טיולים (טיול סתיו, חורף, אביב, וקיץ). הזדמנות להכרות לא פורמאלית.

לפרטים נוספים התקשרו: 054-6188189

בונים ספסל משחקי שולחן בגן שעשועים כלילבונים ספסל משחקי שולחן בגן שעשועים כליל
בונים ספסל משחקי שולחן בגן שעשועים כליל